O nas

Restauracja Mandy's Mexicana Kebab

Wolisz prostolinijność, nie lubisz długo czekać na jedzenie i mimo to potrzebujesz komfortu i miłej atmosfery? Znajdziesz to wszystko u nas. Bistro Mandy's Mexicana Kebab oferuje w rozsądnej cenie dokładnie to, czego potrzebujesz. Spróbuj naszych wszechstronnych i pysznych potraw, jak również pasujących do nich napojów. Usiądź na zewnątrz i rozkoszuj się pogodą z przyjaciółmi i rodziną w naszym urokliwym ogródku.

Doskonałe bistro z wszechstronnym menu

Wybierz spośród wielkiej liczby dań tureckiej kuchni i daj się zachwycić. Fast food i lokalne produkty mają w sobie coś dla każdego podniebienia. Proponujemy uzupełnienie posiłku napojem, nasz wyjątkowo smaczny kebab idealnie pasuje do szklanki piwa – musisz spróbować. Oferujemy również coś dla osób lubiących słodkości – wypróbuj nasze pieczołowicie przygotowane torty i smaczne ciasta, o każdej porze dnia. Odwiedź nas i rozkoszuj się obiadem albo kolacją. Nasze bezpłatne Wi-Fi to gwarancja, że zawsze możesz pozostać w kontakcie.

Alergie i specjalne odżywianie

Mamy w karcie dań również specjalności wegańskie i wegetariańskie, aby pokazać Ci niesamowitą różnorodność smaków. Chcemy, aby jak najłatwiej było Ci dbać o zdrowie, nie rezygnując z jedzenia, i zwiększyć Twoją świadomość tego, jak pyszna może być zdrowa żywność.